logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Krótka relacja z Wild West Camp 2017!

Yee-haw! Za nami pełne przygód 12 dni na Dzikim Zachodzie. Byliśmy osadnikami przypływającymi do wybrzeży Nowego Lądu; szykowaliśmy sobie kowbojski ekwipunek - w tym wzorzyste bandany; zachorowaliśmy na gorączkę złota i szukaliśmy go wszędzie - w jeziorze, piasku, błotku i nawet tajemniczej różowej mazi... Podczas dnia rodeo dosiadaliśmy narowistego byka (na szczęście lądowanko było miękkie!), innego dnia z kolei daliśmy się ponieść grom i konkurencjom saloonowym - raz zdobywając fortunę, a za chwilę tracąc ją z kretesem! Wiadomości docierały do nas w postaci zaszyfrowanych depeszy Pony Express - mieliśmy nawet okazję zasmakować życia dzikozachodniego ridera i sami prześcignąć wiatr próbując donieść kolejnej grupie najdziwniejsze przesyłki (Reksie, krzesła, balony, kubki pełne cuksów - żeby wymienić tylko kilka ;)

Bawiliśmy się na kowbojskim balu, podrygując do line- i square-dance'ów oraz napakowywaliśmy portfele cowsami na corocznych obozowych targach (nie będziemy wymieniać z imienia, ale znamy takich kowbojów, co przepuścili oszczędności życia na portrety, sztuczki, masaże i tatuaże... :) 

I choć pogoda dopisywała umiarkowanie, z ust nie schodziły nam uśmiechy (a z butów ostrogi?) i nie ustawała chęć do dalszych przygód, zabaw i niespodzianek!

 

Filmy z tegorocznego obozu dostępne są na YouTube na naszej playliście WILD WEST CAMP 2017

 

Zdjęcia do obejrzenia w GALERII z Dzikiego Zachodu

 

A relację z Chatting Town autorstwa obozowiczów przeczytać można na BLOGU