logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

Lektorzy

Justyna Dominik-Źrebiec - metodyk

justyna

Ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Warszawie; swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła już na studiach jako korepetytor i wtedy wyszło na jaw, że jest piekielnie skuteczna w tej dziedzinie. Odkryła w sobie wiele nowych talentów i sprawnosci. Po wielu latach zbierania doświadczeń i pomysłów w nauczaniu indywidualnym podjęła wyzwanie pracy w grupach. 
Od 1998 roku prowadziła szkołę języka angielskiego dla dzieci w filii SP Nr 5  w Piasecznie.  Jest egzaminatorem Cambridge YLE.
Jej najstarsi uczniowie  dzisiaj prowadzą już swoje szkoły i przedszkola językowe. 
Absolwenci Chatting Kids kolejny rok z rzędu otrzymują certyfikaty FCE Cambridge. 
Justyna najbardziej lubi pisać sztuki teatralne dla swoich uczniów i wyżywać się artystycznie w ich scenicznej realizacji. Nadmiar pomysłów, których nie można było zrealizować na szkolnych zajęciach, dał początek  tematycznym obozom językowym dla dzieci.  
Justyna nie jest pasjonatką makroekonomii i nie marzy o budowie wielkiego przedsiębiorstwa. Uważa, że w nauczaniu dzieci najlepiej sprawdzają się małe, działające lokalnie,  wyspecjalizowane szkoły, które oprócz stosowania sprawdzonej metodyki interesują się swoimi uczniami. Celem pracy szkoły są uczniowie.  
Taką markę konsekwentnie buduje szukając współpracowników, którzy myślą podobnie jako nauczyciele z powołania. 
Justyna ma trójkę dzieci, które wciąż są dla niej źródłem inspiracji. Lubi podróże, jazdę na różnych przedmiotach: rolkach, rowerach, nartach; jeździ konno. 
W wolnych chwilach portretuje swoich uczniów

 

Lektorzy:

Aleksandra Brennek - chodzące połączenie radosnego entuzjamu z profesjonalizmem i skutecznością. 

olazdjecie

Języki obce to obok gry na skrzypcach i montażu filmowego jej prawdziwa pasja. Oprócz angielskiego, o biegłości którego świadczy m.in. certyfikat CPE, dobrze zna język francuski.

Jednak to właśnie nauczanie angielskiego sprawia jej najwięcej radości - nieprzypadkowym był zatem wybór studiów. Ukończyła Edukację Początkową z Wczesnym Nauczaniem Języka Angielskiego na  Uniwersytecie Warszawskim. W sposób szczególny zajmowała się metodą Storytelling.
Jej tajniki miała okazję zgłębiać między innymi w Pradze, podczas praktyk zagranicznych. Współorganizatorka konferencji i warsztatów
metodycznych dla studentów i nauczycieli języka angielskiego. Ma doświadczenie zarówno w indywidualnym nauczaniu jak i pracą z większą grupą.
Przyjaciółka czworonogów - labradora Gofra oraz kotki o imieniu Piksi :)

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Magdalena Czepe-Pietruszewska to chodząca skarbnica gier i zabaw dla dzieci!

mczepe

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim - specjalizuje się w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Przez pół roku pracowała ucząc w szkole podstawowej w Irlandii.
W wolnym (i nie tylko) czasie uwielbia robić zdjęcia - nic dziwnego, jest w tym naprawdę dobra! Wakacje spędza w domku w lesie (oraz oczywiście na obozie Chatting Kids! ;-) lub jeżdżąc na rolkach jak szalona! 
Angielski z Panią Magdą to mnóstwo zabawy, śmiechu, gier, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera!
Jej adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nikola Jordanovski jest historykiem, doktorantem PAN.

nikola

Wiele czasu spędził w Nowym Jorku. To człowiek bardzo ciepły i ciekawy dla nastolatków. Interesuje się kulturą, także jej odmianą pop, studiował wiele ciekawych rzeczy m.in. historię sztuki. Doskonale zna muzykę i sztukę filmową. Posługuje się tel. 791 193 203 oraz e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ania Piskorek-Godziszewska tak zachwyciła się dworskim życiem na obozie rycerskim, iż zapragnęła dołączyć do drużyny Chatting Kids na dobre!

piskorek2Jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego (z wdzięczną specjalizacją w dziedzinie nauczania języka angielskiego najmłodszych), studiowała też socjologię - w Polsce i Słowenii. 
Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi, a w każdej spokojnej chwili - czytać książki. Im grubsze, tym lepiej!
Jej adres e-mail to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ewa Siarkiewicz jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.  

ewa

Angielski kocha nieprzerwanie od chwili kiedy – w wieku 8 lat - pierwszy raz się z nim zetknęła. Swoją pasję do angielskiego pożytkuje podróżując po Polsce i zagranicą, pisząc pracę magisterską o internetowym obliczu tego języka oraz - naturalnie – starając się przekazać choć trochę umiejętności językowych swoim uczniom.
„Fanatyczka rowerowa”, gdy tylko ma czas opuszcza Warszawę, jedzie w rodzinne strony i spędza długie godziny na przejażdżkach rowerowych. Interesuje się sportem, polityką oraz popkulturą.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Małgorzata Janik

mjanik

Ukończyła studia magisterskie na kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej oraz studia doktoranckie w Polskiej Akademii Nauk, uzyskując stopień doktora nauk humanistycznych.
Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 2003 roku. Pracowała m.in. na stanowisku nauczyciela, pracownika akademickiego, opiekuna praktyk nauczycielskich i studenckich, jednak to praca z najmłodszymi daje jej najwięcej radości i satysfakcji i jest jej prawdziwą pasją.
Swoich uczniów stara się zarażać entuzjazmem do nauki przy jednoczesnym umacnianiu w nich wiary we własne możliwości i chęci podejmowania nowych, językowych (i nie tylko :) ) wyzwań.
Oprócz pracy jej pasją są podróże, lubi czytać, pisać i odkrywać świat w mikro- i makroskali, aby potem móc dzielić się swoimi odkryciami z innymi.

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ewelina Stachurska

ewelinastachurska

Język angielski umożliwia komunikację i nawiązanie porozumienia niemal we wszystkich zakątkach świata, zaś praca z dziećmi daje mi ogrom radości i satysfakcji, dlatego też zostałam nauczycielką języka angielskiego. Posiadam zarówno wykształcenie pedagogiczno-terapeutyczne jak i językowe potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. W mojej pracy najcenniejszy jest dla mnie uśmiech na twarzy dziecka przed, w trakcie i po zakończonych zajęciach, który świadczy o istotnym elemencie zdobywania wiedzy jakim jest radość z uczenia. Wolny czas poświęcam na górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, pływanie, taniec i moją drugą miłość językową jaką jest język hiszpański.

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Izabela Osińska-Traczyk

izaosinska

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Ośrodek Studiów Amerykańskich na tej samej uczelni. W czasie wolnym od nauczania udało jej się skończyć studia podyplomowe z zakresu Business English. Ciągle stara się podnosić swoje kwalifikacje i kompetencje biorąc udział w konferencjach i warsztatach metodycznych.
Swoją przygodę z nauczaniem zaczęła już prawie 10 lat temu i od tego czasu praca ta jednocześnie ją fascynuje, jak i zaskakuje. Oczywiście zawsze pozytywnie:)
W wolnym czasie, gdy już mała córka pójdzie spać, lubi czytać kryminały, tańczyć zumbę i spotykać się z przyjaciółmi.

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.