logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

Wild West Camp 2017

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek 20 marca 2017 o godz. 17:30
w Chatting Kids, ul. Zielone Ogrody 1, Józefosław

Karta obozowa do pobrania TUTAJ

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół na letni obóz do OW Bachotek koło Brodnicy, gdzie codzienne aktywności, lekcje angielskiego oraz multimedialne prezentacje pozwolą zanurzyć się w kulturze i historii USA - poznać życie na Dzikim Zachodzie…

wildwest1

Kiedy?   26 czerwca - 7 lipca 2017r.

Gdzie?  Sprawdzony przez nas od wielu lat BACHOTEK! Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu znajduje się w czystej, ekologicznej strefie nad jeziorem Bachotek, położony jest w lesie sosnowo-świerkowym na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Zamieszkamy w pawilonie hotelowym w pokojach 4-osobowych oraz domkach drewnianych. Do naszej dyspozycji na terenie OW jest piaszczysta plaża, wygrodzone strzeżone przez ratownika WOPR kąpielisko, sprzęt wodny, boiska, sale warsztatowe i konferencyjne. Posiłki dla uczestników obozu gotowane są na terenie OW.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie kadra Chatting Kids.

 


W programie:

wildwest2

2 godziny angielskiego codziennie - scenariusze zajęć specjalnie napisane i osnute na tematyce Dzikiego Zachodu wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup.

wildwest3

W zabawach sportowych i grach strategicznych będziemy zdobywać rozmaite sprawności: poszukiwacza złota, szeryfa, rewolwerowca, trapera, zaklinacza koni. Superodważni traperzy będą mieli możliwość nocowania pod gołym niebem!

wildwest4

W grach terenowych będziemy odkrywać coraz to większe obszary Nowego Lądu walcząc z przeciwnościami natury, dzikimi zwierzętami, Indianami, poskromimy Gang Braci Daltonów!

wildwest5

W rozmaitych aktywnościach artystycznych przemienimy ośrodek w miasteczko Lucky Lucka, zaprojektujemy i pomalujemy własne bandany i kowbojskie dżinsy.

To mało? Nakręcimy własny western!

 

Zapraszamy do GALERII Z DZIKIEGO ZACHODU, żeby zobaczyć jak bawiliśmy się kilka lat temu! Filmowe produkcje dostępne są na naszym KANALE YOUTUBE.

 

Koszt obozu wynosi 1730 zł

W cenę obozu wliczona jest wycieczka, ubezpieczenie NNW oraz transport w obie strony.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek 20 marca 2017 o godz. 17:30
w Chatting Kids, ul. Zielone Ogrody 1, Józefosław

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!