logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

King Arthur's Companions 2016

Serdecznie zapraszamy na językowy obóz letni:

 wwwoboz2016

 

!!! KARTA OBOZOWA do pobrania !!!

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół do średniowiecznej Anglii i świata jej rycerskich legend pełnych smoków, królewien, magicznych mieczy i pierścieni!

wwwoboz2016-1

 

W programie:


* 2 godziny angielskiego codziennie - w tematyce rycerskich legend wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi!

* Bory Tucholskie zamienimy w lasy Sherwood; wcielimy się w postacie z legend o Percewalu, Lancelocie, rycerzach Okrągłego Stołu.

* Zadbamy o należyty rycerski wizerunek – stworzymy herby, proporce, tarcze i miecze, a także magiczne pierścienie i naszyjniki.

* Konkurencje z nagrodami (wzorem Robin Hooda zawsze podzielimy się z biednymi!) m.in. poszukiwania zaginionych skarbów, świętego Graala, magicznego pierścienia, ratowanie okolicznej ludności przed smokiem lub wydostanie królewien uwięzionych w wieżach... Codzienna, solidna porcja sportu zapewni tężyznę i zwinność naszej drużyny!

* W multimedialnych gawędach średniowiecznych minstreli poznamy świat średniowiecznej Anglii, życie na zamkach, dworskie zwyczaje i rycerskie turnieje.

* Nakręcimy własne ekranizacje słynnych rycerskich pieśni o Merlinie, Excaliburze, Zielonym Rycerzu, porwaniu królowej Ginewry i wielu innych!

Wszystkie te zabawy i aktywności z dużą ilością angielskiego pod opieką kadry Chatting Kids :-)

wwwoboz2016-2

Koszt obozu wynosi 1710 zł (w tym NNW i transport)

Zapraszamy na zebranie informacyjne w środę 16 marca 2016, o godz. 18.00 w siedzibie szkoły Chatting Kids przy ul. Zielone Ogrody 1 w Józefosławiu!

 

!!! KARTA OBOZOWA do pobrania !!!