logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

Space Camp 2018 - językowy obóz letni

25.06 - 06.07.2018

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół, poszukiwaczy kosmicznych przygód, spotkań z alienami, miłośników Star Wars i tych, których ciekawi co piszczy we Wszechświecie na naszobóz językowydo OW Bachotek koło Brodnicy.

Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu położony jest w lesie sosnowo-świerkowym w czystej ekologicznie strefie nad jeziorem Bachotek.Zamieszkamy w  stacji kosmicznej(pawilonie hotelowym) z licznymi, przestronnymi 4-osobowymi pokojami oraz w pobliskich domkach drewnianych typu "Brda".
Ośrodek Bachotek jest miejscem przez nas znanym i lubianym - jedziemy tam juz kolejny raz z rzędu!

img0196

saucerW programie2 godziny angielskiego codziennie- scenariusze zajęć specjalnie napisane i osnute na kosmicznej tematyce wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup.

 

Multimedialne wędrówki oraz zabawy sportowe i artystyczne

yoda2każdego dnia zaprowadzą nas na inną planetę Układu Słonecznego!

 

Kosmiczne gry terenowe

oct55m.in. szukanie gwiezdnego pyłu i zaginionych księżycowych kamieni, spacery w deszczu meteorytów, pogoń za statkiem kosmicznym, atak klonów i wyprawa w nieznaną galaktykę!

 

Pokazy i warszataty w planetarium

obserwacje kraterów księżyca i Jowisza przez teleskop, kosmiczny pokaz mody prosto z Księżyca, turniej sportowy o Pierścień Saturna,Noc Astronomów (pod gołym niebem!)

 

 

Filmowanie

astronautwłasnych ekranizacji słynnych kosmicznych epopei i licznych miniklipów z odległej galaktyki!

 

* codzienne minirelacje zdjęciowe na Facebooku z obozowego życia,

 znane i lubiane kluby: Dance Club, Game Club, Singing Club, GameClub, Sports Club oraz NOWOŚĆ - Klub Szalonych Naukowców


...i wiele, wiele więcej atrakcji!img0202

Koszt obozu wynosi 1730 zł (zniżki dla rodzeństwa!)

zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta uczestnika obozu do pobrania <TUTAJ> 

 

Bardzo prosimy o zadeklarowanie ew. samodzielnego przywozu lub odbioru dziecka z Bachotka*.

*(Przejazd w obie strony jest wliczony w koszt obozu - jedziemy dwoma dużymi autobusami. Często zdarza się jednak ,że duża część rodziców zabiera dzieci w ostatni piątek jadąc dalej na wakacje (morze,  mazury). Czasem jest to na tyle mniej dzieci, że możemy na powrót zamówić jeden autobus i jednego busa stąd prośba, jeśli ktoś ma takie plany, o wcześniejsze powiadomienie nas.)

I rata: 500zł do 10.V.2018
II rata:
 1230zł do 10.VI.2018


W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie do 15 dni przed rozpoczęciem obozu zwracamy wysokość zaliczki pomniejszoną o 30% jej wartości, poniżej 15 dni przed rozpoczęciem zwracamy 20% pełnej opłaty za obóz. Wpłacenie I raty jest równoznaczne
z potwierdzeniem chęci uczestnictwa dziecka w obozie i przyjęciem powyższych warunków płatności.

Płatności prosimy dokonywać na rach. szkoły:

CHATTING KIDS JUSTYNA DOMINIK - ŹREBIEC 
02 –513 Warszawa   Madalińskiego 4A m.47 
Nr rachunku  60 1050 1054 1000 0022 1069 8409

Tel.: 606 614 824,  
Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.