logo

youtube whitefacebook white

Kalendarz

Indian Summer 2014 - podsumowanie

Po powrocie z Bachotka czujemy się prawdziwymi Indianami! :)

W tym roku czekało na nas mnóstwo atrakcji z czasów, kiedy Ameryki zamieszkiwane były przez ich rdzennych mieszkańców. Budowanie tipi? Robienie pióropuszy? Gry terenowe? Indiańskie przywieszki i medaliony? Własne, inspirowane indiańskimi wzorami, ubrania? Totemy? Robiliśmy to wszystko, a nawet jeszcze więcej! :)

malowanie tipi

Dzięki wyjątkowo sympatycznej pogodzie korzystaliśmy ile się da z uroków okolicy (plaża, las) oraz wyruszyliśmy na dziką indiańską przygodę do Brodnicy! Osiągnęliśmy mistrzostwo w spacerach na slaku (nad wodą, w wodzie, na lądzie), skokach do jeziora (do celu!), polowaniu na jeziorne muszle (z obrazkami:), wygrzewaniu się na plaży oraz taplaniu się w jeziorze (w stylu dowolnym, czyli np. indiańskim).

Codziennie towarzyszyły nam multimedialne prezentacje oraz pogadanki - o tym gdzie, jak i kiedy żyli Indianie, o ich zwyczajach, świętach a nawet... grach i zabawach! Codziennie też w wesołej atmosferze uczyliśmy się pilnie, jak na młodych Indian przystało, angielskiego z materiałów specjalnie przygotowanych na nasz obóz.

Łezka kręci się w oku na wspomnienie wszystkich obozowych atrakcji - kto nie wierzy, niech szybko zagląda do naszej GALERII, na OBOZOWEGO BLOGA oraz czym prędzej obejrzy FILMY Z OBOZU :)

Łakataka - katanka! 

{module Video YouTube}