logo

youtube whitefacebook white

 

Kalendarz

Space Camp 2018 - językowy obóz letni

25.06 - 06.07.2018

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół, poszukiwaczy kosmicznych przygód, spotkań z alienami, miłośników Star Wars i tych, których ciekawi co piszczy we Wszechświecie na naszobóz językowydo OW Bachotek koło Brodnicy.

Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu położony jest w lesie sosnowo-świerkowym w czystej ekologicznie strefie nad jeziorem Bachotek.Zamieszkamy w  stacji kosmicznej(pawilonie hotelowym) z licznymi, przestronnymi 4-osobowymi pokojami oraz w pobliskich domkach drewnianych typu "Brda".
Ośrodek Bachotek jest miejscem przez nas znanym i lubianym - jedziemy tam juz kolejny raz z rzędu!

img0196

saucerW programie2 godziny angielskiego codziennie- scenariusze zajęć specjalnie napisane i osnute na kosmicznej tematyce wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup.

 

Multimedialne wędrówki oraz zabawy sportowe i artystyczne

yoda2każdego dnia zaprowadzą nas na inną planetę Układu Słonecznego!

 

Kosmiczne gry terenowe

oct55m.in. szukanie gwiezdnego pyłu i zaginionych księżycowych kamieni, spacery w deszczu meteorytów, pogoń za statkiem kosmicznym, atak klonów i wyprawa w nieznaną galaktykę!

 

Pokazy i warszataty w planetarium

obserwacje kraterów księżyca i Jowisza przez teleskop, kosmiczny pokaz mody prosto z Księżyca, turniej sportowy o Pierścień Saturna,Noc Astronomów (pod gołym niebem!)

 

 

Filmowanie

astronautwłasnych ekranizacji słynnych kosmicznych epopei i licznych miniklipów z odległej galaktyki!

 

* codzienne minirelacje zdjęciowe na Facebooku z obozowego życia,

 znane i lubiane kluby: Dance Club, Game Club, Singing Club, GameClub, Sports Club oraz NOWOŚĆ - Klub Szalonych Naukowców


...i wiele, wiele więcej atrakcji!img0202

Koszt obozu wynosi 1730 zł (zniżki dla rodzeństwa!)

zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zebranie informacyjne - środa 28.III.2018r. godz. 17:30

w siedzibie Chattting Kids, Zielone Ogrody 1. 

 

Bardzo prosimy o zadeklarowanie ew. samodzielnego przywozu lub odbioru dziecka z Bachotka.

I rata: 500zł do 10.V.2018
II rata:
 1230zł do 10.VI.2018


W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie do 30 dni przed rozpoczęciem obozu zwracamy wysokość zaliczki pomniejszoną o 30% jej wartości, poniżej 30 dni przed rozpoczęciem zwracamy 20% pełnej opłaty za obóz. Wpłacenie I raty jest równoznaczne z potwierdzeniem chęci uczestnictwa dziecka w obozie i przyjęciem powyższych warunków płatności.

Płatności prosimy dokonywać na rach. szkoły:

CHATTING KIDS JUSTYNA DOMINIK - ŹREBIEC 
02 –513 Warszawa   Madalińskiego 4A m.47 
Nr rachunku  60 1050 1054 1000 0022 1069 8409

Tel.: 606 614 824,  
Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po obozie Wild West Camp 2017!

Yee-haw! Za nami pełne przygód 12 dni na Dzikim Zachodzie. Byliśmy osadnikami przypływającymi do wybrzeży Nowego Lądu; szykowaliśmy sobie kowbojski ekwipunek - w tym wzorzyste bandany; zachorowaliśmy na gorączkę złota i szukaliśmy go wszędzie - w jeziorze, piasku, błotku i nawet tajemniczej różowej mazi... Podczas dnia rodeo dosiadaliśmy narowistego byka (na szczęście lądowanko było miękkie!), innego dnia z kolei daliśmy się ponieść grom i konkurencjom saloonowym - raz zdobywając fortunę, a za chwilę tracąc ją z kretesem! Wiadomości docierały do nas w postaci zaszyfrowanych depeszy Pony Express - mieliśmy nawet okazję zasmakować życia dzikozachodniego ridera i sami prześcignąć wiatr próbując donieść kolejnej grupie najdziwniejsze przesyłki (Reksie, krzesła, balony, kubki pełne cuksów - żeby wymienić tylko kilka ;)

Czytaj więcej: Po obozie Wild West Camp 2017!

Wild West Camp 2017

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w poniedziałek 20 marca 2017 o godz. 17:30
w Chatting Kids, ul. Zielone Ogrody 1, Józefosław

Karta obozowa do pobrania TUTAJ

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół na letni obóz do OW Bachotek koło Brodnicy, gdzie codzienne aktywności, lekcje angielskiego oraz multimedialne prezentacje pozwolą zanurzyć się w kulturze i historii USA - poznać życie na Dzikim Zachodzie…

wildwest1

Kiedy?   26 czerwca - 7 lipca 2017r.

Czytaj więcej: Wild West Camp 2017

Indian Summer 2014 - podsumowanie

Po powrocie z Bachotka czujemy się prawdziwymi Indianami! :)

W tym roku czekało na nas mnóstwo atrakcji z czasów, kiedy Ameryki zamieszkiwane były przez ich rdzennych mieszkańców. Budowanie tipi? Robienie pióropuszy? Gry terenowe? Indiańskie przywieszki i medaliony? Własne, inspirowane indiańskimi wzorami, ubrania? Totemy? Robiliśmy to wszystko, a nawet jeszcze więcej! :)

malowanie tipi

Czytaj więcej: Indian Summer 2014 - podsumowanie

Indian Summer 2014

LISTA UCZESTNIKÓW JEST KOMPLETNA - ZAPISY NA OBÓZ ZAKOŃCZONE

 

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół: tych, co czują się Indianami od dawna i tych, co lubią się w Indian bawić, na nasz obóz językowy do OW UMK Bachotek na Pojezierzu Brodnickim.

Letni obóz językowy

logo indian summerindian run


Kiedy?   30 czerwca - 11 lipca 2014r.

Gdzie?   Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu znajduje się w czystej, ekologicznej strefie nad jeziorem Bachotek, położony jest w lesie sosnowo-świerkowym na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Zamieszkamy w pawilonie hotelowym w pokojach 4-osobowych oraz domkach drewnianych. Do naszej dyspozycji na terenie OW jest piaszczysta plaża, wygrodzone strzeżone przez ratownika WOPR kąpielisko, sprzęt wodny, boiska, sale warsztatowe i konferencyjne. Posiłki dla uczestników obozu gotowane są na terenie OW.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie kadra Chatting Kids.

indian wzorek


W programie:

* ANGIELSKI - 2 godziny angielskiego codziennie - sceneriusze zajęć specjalnie napisane i osnute na tematyce indiańskiej wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup,
* WARSZTATY CRAFTS & ART, na których zbudujemy i pomalujemy nasze tipi, zrobimy totemy, łuki, łapacze snów, koraliki i różne ozdoby indiańskie, maski szamanów i wojowników,
* WARSZTATY MUZYCZNE - świętować będziemy Powwow i Thanksgiving tańcząc w rytmie bębnów, zrobimy także własne instrumenty muzyczne,
* WARSZTATY PRZYRODNICZE W TERENIE - będziemy tropić w lesie niedźwiedzie, biegać na orientację, spać pod gołym niebem,
* GRY TERENOWE I INDIAŃSKIE PRÓBY - w rozmaitych indiańskich konkurencjach, sprawnościach i próbach zdobywać będziemy pióra do naszych
pióropuszy, będziemy podchodzić obóz białych nocą,
* GAWĘDY - w codziennych, multimedialnych opowieściach poznamy różnice między Indianami prerii a mieszkańcami pueblo oraz mnóstwo innych faktów i legend z życia Indian,
* Poprowadzimy INDIAN BLOG - dla stęsknionych rodziców, a życie artystyczne naszej indiańskiej wioski utrwalimy w FILMACH i VIDEOCLIPACH,
* KLUBY - wieczorami dodatkowa porcja angielskiego na zajęciach English Clubs - Game Club, Singing Club, Dance Club, Sports Club.

indian wzorek2

Koszt obozu wynosi 1600 zł

W cenę obozu wliczona jest wycieczka do Torunia, ubezpieczenie NNW oraz transport w obie strony.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek 25 marca 2014 o godz. 18:30
w Chatting Kids, ul. Zielone Ogrody 1, Józefosław

Zapisy przyjmujemy:
- drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefonicznie: 606 614 824

Zapraszamy!