logo

youtube whitefacebook white

 

Kalendarz

Plan zajęć w roku szkolnym 2017/2018

 

Rodziców dzieci z klas 0-III prosimy o wypełnienie UPOWAŻNIENIA (do pobrania po kliknięciu w link) do odbioru ze świetlicy i dostarczenie do Chatting Kids przed pierwszymi zajęciami! 

 

PLAN ZAJĘĆ

0

środa 13:15, piątek 13:15

lektor: Ewelina Stachurska

 

1A

poniedziałek 10:30, środa 11:45

lektor: Anna Godziszewska

 

1B

poniedziałek 11:45, czwartek 10:30

lektor: Ewelina Stachurska

 

1C

wtorek 10:30, piątek 11:45

lektor: Ewelina Stachurska

 

1D

poniedziałek 13:00, czwartek 9:30

lektor: Ewelina Stachurska

 

1E

poniedziałek 10:30, środa 11:45

lektor: Ewelina Stachurska

 

1F

wtorek 11:45, czwartek 9:20

lektor: Anna Godziszewska

 

1G

wtorek 10:30, czwartek 11:45

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

1H

wtorek 11:45, piątek 9:20

lektor: Ewelina Stachurska

 

2A

wtorek 9:30, środa 12:45

lektor: Anna Godziszewska

 

2A

wtorek 9:30, środa 12:45

lektor: Ewelina Stachurska

 

2B

poniedziałek 13:00, piątek 10:30

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

2B

poniedziałek 11:45, piątek 10:30

lektor: Małgorzata Janik

 

2C

wtorek 10:30, piątek 11:45

lektor: Małgorzata Janik

 

2D

poniedziałek 11:45, środa 10:30

lektor: Anna Godziszewska

 

2D

poniedziałek 11:45, piątek 10:30

lektor: Małgorzata Janik

 

 

2E

wtorek 10:30, czwartek 13:00

lektor: Anna Godziszewska

 

3A

poniedziałek 9:30, wtorek 11:30

lektor: Małgorzata Janik

 

3B

środa 10:30, piątek 9:30

lektor: Izabela Osińska

 

3C

poniedziałek 11:30, piątek 13:00

lektor: Aleksandra Swacha

 

3D

poniedziałek 11:45, czwartek 10:30

lektor: Justyna Źrebiec

 

3E

poniedziałek 9:30, środa 11:45

lektor: Justyna Źrebiec

 

3E

poniedziałek 9:30, czwartek 11:45

lektor: Anna Godziszewska

 

3G

poniedziałek 11:30, piątek 13:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

3F

poniedziałek 13:00, czwartek 9:30

lektor: Małgorzata Janik

 

3H

poniedziałek 13:00, piątek 9:30

lektor: Aleksandra Swacha

 

3I

poniedziałek 9:30, czwartek 11:45

lektor: Anna Godziszewska

 

3J

poniedziałek 11:45, czwartek 9:30

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

3K

wtorek 9:30, czwartek 11:45

lektor: Małgorzata Janik

 

3L

poniedziałek 12:50, czwartek 10:30

lektor: Anna Godziszewska

 

3/1

wtorek 13:00, czwartek 10:30

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

3/2

wtorek 12:50, czwartek 10:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

3/2

poniedziałek 10:30, piątek 13:00

lektor: Małgorzata Janik

 

4A

poniedziałek 9:30, piątek 15:00

lektor: Aleksandra Swacha

 

4B

poniedziałek 15:00, środa 13:50

lektor: Aleksandra Brennek

 

4C

poniedziałek 13:50, czwartek 12:50

lektor: Aleksandra Brennek

 

4D

poniedziałek 15:10, czwartek 14:10

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

4E

wtorek 14:00, czwartek 13:00

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

4F

wtorek 14:00, piątek 8:25

lektor: Małgorzata Janik

 

4G

wtorek 12:45, piątek 14:00

lektor: Małgorzata Janik

 

4H

poniedziałek 15:10, czwartek 14:10

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

4I

poniedziałek 14:00, czwartek 8:15

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

4J

wtorek 13:50, piątek 14:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

4/2

wtorek 15:10, piątek 15:30

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

5DE

środa 15:00, piątek 14:00

lektor: Ewa Siarkiewicz

 

5E

wtorek 15:00, czwartek 14:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

5 żółta

poniedziałek 16:10, czwartek 15:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

6 pomarańczowa

poniedziałek 15:30, czwartek 14:00

lektor: Małgorzata Janik

 

6 żółta

środa 15:00, piątek 15:10

lektor: Aleksandra Brennek

 

7 biała

poniedziałek 15:00, środa 16:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

7 zielona

wtorek 14:55, czwartek 14:55

lektor: Nikola Jordanovski

 

7 żółta

wtorek 16:30, czwartek 17:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

2 gim

wtorek 16:30, czwartek 16:30

lektor: Nikola Jordanovski

 

3 gim

wtorek 18:00

lektor: Nikola Jordanovski